WYKŁADOWCY


ERYK KAWALEC

Absolwent wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dyplom w pozawydziałowej Katedrze Scenografii ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem z dyplomem w zakresie projektowania form użytkowych. Od 1996 roku współpracował z teatrem, Telewizją Polską, filmem oraz firmami PR w charakterze scenografa. Ma na swoim koncie projekty wnętrz i współpracę z pismami wnętrzarskimi. Od 2002 roku prowadzi wykłady w ART STUDIO. Od 2005 roku prowadził cykl wykładów w ramach „Szkoły Wnętrz” i „Akademii Designu” dla Domu Medialnego Edipresse Polska.

JUSTYNA JABŁOŃSKA

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Studium Architektoniczno – Budowlanego im. St. Noakowskiego w Warszawie dyplom z wyróżnieniem I-go stopnia SARP. Współpracuje pracowniami projektowymi. Od 2000 r. prowadzi zajęcia w Pracowni komputerowego wspomagania projektowania Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

ANNA KUDZIA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem. Projektant.

MARTA SZYMKOWIAK

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem. Projektant.

MAREK DZIAŁEK

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Wydział Rzeźby specjalizacji Intermedia. Obecnie zajmuje się malarstwem, animacją i projektowaniem graficznym. Grafik.


Myślcie - to wszystko czego chcę Was nauczyć. Sądźcie, róbcie błędy, wybierajcie rozróżniajcie przeżywajcie wzloty i rozczarowania, szarpcie się w rozterkach - a nauczycie się myśleć... Antoni Kenar