KURSY

Art Studio - pasja, design, styl, klasyka, nowoczesność, profesjonalizm - uczymy od 2002 roku.

ART STUDIO

W ART STUDIO stworzyliśmy w 2002 roku pierwszy w Polsce autorski program nauczania akredytowany przez Kuratorium Oświaty i jako jedyni modyfikujemy go, reagując na zmieniające się potrzeby polskiego rynku wnętrzarskiego. Profesjonalnie przygotowujemy do zawodu przyszłych projektantów – architektów wnętrz.

System wykładów i ćwiczeń, w jakim odbywa się kurs projektowania wnętrz, decyduje o wysokim poziomie merytorycznym absolwentów szkoły. Ich gruntowne wykształcenie i umiejętności praktyczne są doceniane na rynku. Najwyższa jakość, profesjonalizm oraz nowoczesne kształcenie kursantów to znak firmowy naszej szkoły.

Szkoła wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez miasto stołeczne Warszawa pod nr 798 K oraz W.U. P. pod nr 2.14 / 00079.

Absolwenci otrzymują Zaświadczenia na drukach M.E.N. uprawniające do wykonywania zawodu projektanta – architekta wnętrz oraz Certyfikat.

Najbogatszy program zajęć w Polsce tylko w ART STUDIO : IKONY DESIGN’U / DESIGN XX i XXI wieku / ART & DESIGN 2020 / ART & DESIGN 2021 etc.

Kurs przeznaczony jest też dla osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie projektowaniem wnętrz mieszkalnych czy użytkowych. Nasz kurs odpowiada na ich potrzeby pozwalając zaprojektować własne mieszkanie lub dom na profesjonalnym poziomie. Połączenie wykładów i ćwiczeń, możliwość pracy w programie CAD Decor PRO przekłada się na wysoki poziom realizacji kursantów.

Organizujemy profesjonalne kursy projektowania wnętrz dla firm, fundacji oraz na zamówienia indywidualne w uzgodnionym terminie.

Wymagania stawiane osobom przystępującym do kursów : ukończony 18 rok życia.