O NAS

Mam dwie miłości. Żoliborz & ART STUDIO

W ciągu ostatnich dwóch dekad stworzyliśmy styl i markę Profesjonalnej Szkoły Projektowania Wnętrz. Dzięki naszemu doświadczeniu wyprzedzamy najnowsze trendy nie zapominając o tradycji.

W reakcji na potrzeby polskiego rynku wnętrzarskiego, nasz program ulega ciągłym zmianom, łącząc w sobie inspiracje z targów w Mediolanie z nową klasyką. Przez ostatnie dekady wprowadziliśmy w Polsce modę na wnętrzarskie evergreen’y i powrót polskiej klasyki.

Ten artykuł oferuje bezpłatną wysyłkę w przypadku kwalifikujących się produktów Face mask produkty lub kup online i odbierz dzisiaj w sklepie w dziale medycznym

ART STUDIO oferuje profesjonalne kursy projektowania wnętrz w Warszawie. Posiadamy najbogatszy program zajęć w Polsce, dzięki czemu możemy prowadzić szkolenia dla firm oparte na autorskich programach kompilowanych na bazie szeroko pojętych tematów jakimi są: historia sztuki i architektury, zagadnienia z dziedziny projektowania wnętrz i design’u.

Tym samym prowadzenie event’ów wnętrzarskich, wprowadzanie nowych marek i firm, spotkań dla architektów i projektantów wnętrz jest dla nas czystą przyjemnością.

Projektujemy niepowtarzalne wnętrza z pełną świadomością ikon design’u i znajomością najnowszych trendów w połączeniu z polską klasyką i tradycją wnętrzarstwa.

Zapraszamy na profesjonalne Kursy projektowania wnętrz w Warszawie. Organizujemy kursy dla firm, fundacji oraz na zamówienia indywidualne dla minimum dziesięcioosobowych grup w uzgodnionym terminie.