W ciągu ostatniej dekady stworzyliśmy styl i markę Profesjonalnej Szkoły Projektowania Wnętrz. Dzięki naszemu zespołowi wyprzedzamy najnowsze trendy nie zapominając o tradycji.

Nasz program ulega ciągłym zmianom reagując na potrzeby polskiego rynku wnętrzarskiego, łącząc w sobie inspiracje z targów w Mediolanie czy Paryżu z nową klasyką. Przez ostatnią dekadę wprowadziliśmy w Polsce modę na wnętrzarskie evergreen'y.

ART STUDIO posiada najbogatszy program zajęć w Polsce, dzięki czemu możemy prowadzić szkolenia dla firm oparte na autorskich programach kompilowanych na bazie szeroko pojętych tematów jakimi są : historia sztuki i architektury, zagadnienia z dziedziny projektowania wnętrz i design'u.

Tym samym prowadzenie event'ów wnętrzarskich, wprowadzanie nowych marek i firm, spotkań dla architektów i projektantów wnętrz jest dla nas czystą przyjemnością.

Projektujemy  niepowtarzalne wnętrza z pełna świadomością "ikon" design'u, gwiazd stylu i znajomością najnowszych trendów w połączeniu z europejską klasyką i światowymi trendami.

W latach 2005 - 2010 prowadziliśmy szkolenia w ramach Szkoły Wnętrz i Akademii Designu dla Domu Medialnego Edipresse Polska - miesięcznika Dom&Wnętrze.

Współpracujemy z wiodącymi markami rynku wnętrzarskiego.