ART STUDIO prowadzi zajęcia od 2002 roku, jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy autorski program nauczania, jako jedyni modyfikujemy Program reagując na zmieniające się potrzeby polskiego rynku wnętrzarskiego. Dzięki nam zmieniają się trendy i potrzeby rynku wnętrzarskiego.

EKSKLUZYWNE WYKŁADY – ELITARNA WIEDZA

Stawiamy na efektywność, skuteczność, trwałość i użyteczność zdobytej wiedzy. Wszystko co warto wiedzieć o wnętrzach mieszkalnych w praktyce: UTILITAS FIRMITAS VENUSTAS / od klasyki do współczesności od Ludwika XIV do Philippe'a Starcka / światowe inspiracje / Ikony światowego designu / indywidualne podejście do projektu / polski design w polskich wnętrzach.

Szkoła wpisana jest do ewidencji pod nr 798 K oraz W.U.P. w Warszawie nr 2.14 / 00079.

Od dekady posiadamy Akredytację wydaną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty nr Decyzji 56, dlatego też absolwenci otrzymują Zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, uprawniające do wykonywania zawodu projektanta - architekta wnętrz.


 

Kursy podzielone są na etapy:

  • I Etap - Kurs projektowania wnętrz mieszkalnych skierowany jest do osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych tym samym w praktyce korzystają z niego osoby, które projektują wnętrza domów lub mieszkań. Szczegółowy Program i Plan zajęć I Etapu Kursu dostępny jest na kolejnych podstronach.

  • II Etap - Kurs projektowania wnętrz użytkowych skierowany jest do osób wiążących swoją przyszłość z szeroko pojętym projektowaniem wnętrz lub osób prowadzących własny biznes, a zdobyte wiadomości są wdrażane na polu własnej działalności gospodarczej lub na potrzeby klientów. Program II Etapu Kursu dostępny jest na kolejnej podstronie.

  • Roczny Kurs Akademicki - na program rocznego kursu akademickiego składają się rozszerzone zagadnienia z I i II Etapu Kursu. Połączenie wykładów i ćwiczeń, możliwość pracy i zdobywania wiedzy przez cały rok przekłada się na wysoki poziom realizacji Kursantów. Stworzyliśmy Roczny Kurs Akademicki, gdyż intensywna praca - zajęcia prowadzone przez cały rok szkolny, połączenie wiedzy z praktyką dają spektakularne efekty.

    Potwierdzeniem wysokiej jakości zajęć prowadzonych w ART STUDIO są prace naszych absolwentów.   

Wymagania stawiane osobom przystępującym do Kursów - ukończony 18 rok życia / wykształcenie minimum średnie / łatwość w przyswajaniu wiedzy / ciekawość świata etc.